MUDr. Tomáš Bouzek

Neurologická ambulance

Informace pro objednané

Pokud jste již k nám objednáni, prosím, nezasílejte nám předem své lékařské zprávy a pokud můžete, přijďte s krátkým předstihem a přineste dokumentaci z jiných pracovišť s sebou - lékařské zprávy, výsledky laboratoří dalších případných vyšetření z posledních let či vztahující se nějak k současným obtížím, u provedených RTG, CT a MR vyšetření i obrazový záznam na CD, usnadníte nám práci a urychlíte hledání správného řešení.

V případě rentgenů, CT, MRI či PET vyšetření, prosím, přineste i obrazovou dokumentaci na CD - síťový přístup je zatím ve fázi vyhledávání možného řešení, nikoli možností k využití.

Pro objednané k lumbální punkci - prosím přineste s sebou obrazovou dokumentaci z CT či MR hlavy, pokud byla v posledních letech provedena a výsledek vyšetření očního pozadí z posledních dvou týdnů. Dále si přineste pití na dobu pobytu po punkci a prosím dodržujte nutnost transportu domů osobním či podobným autem s řidičem, pro zvýšené riziko nevolnosti či bolestí hlavy nedoporučujeme řídit.

Pro objednané k odběrům krve, prosím, přicházejte nalačno, menší nemaštěný rohlík a hrnek nesladkého nápoje povolen!

Pro objednané k dalším diagnostickým či terapeutickým zákrokům, prosím dodržujte individuální doporučení.

Pokud se nemůžete na smluvený termín dostavit, dejte nám prosím co nejdříve vědět, ideálně formou sms nebo e-mailem, abychom mohli termín nabídnout dalším pacientům. Děkujeme! 

V bezprostřední blízkosti ordinace je možné zpoplatněné parkování v modré zóně. Více informací na www.parkujvklidu.cz.

Ordinace je vybavena bezbariérovým vstupem a toaletou pro hendikepované pacienty.

MUDr. Tomáš Bouzek

Neurologická ambulance

Praha 6, Starodejvická 8/1897

IČ: 75019060

Tel: 222 943 297, 732 403 969
E-mail: tomas@bouzekordinace.cz

Zpracování osobních údajů

© 2014 - 2021 MUDr. Tomáš Bouzek - Neurologická klinika. Vytvořeno v UNISMINI